Weber Personel Alımı İş İlanları 2017

Weber Personel Alımı

Weber insan kaynakları hakkında bilgiler ve Weber personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Weber iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Weber iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Weber eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Endüstriyel harçlar konusunda bir dünya markası olan Weber Türkiye’deki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Weber personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markanın bir parçası olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyiniz.

Weber İnsan Kaynakları

Weber’in Temel Taşları: Çalışanlar

Yenilik ihtiyacımızı, müşteriye yönelik oluşumuzu ve mükemmeli arayışımızı göz önüne aldığımızda, çalışanlarımızı kişisel becerileri, ekip olarak çalışabilmeleri, diğer kültürlere uyumları ve değişikliğe hazır olmaları ile değerlendiriyoruz.

Çalışanlarımızdan gerçek bir bağımlılık bekliyoruz. Doğruluk, sadakat, dürüstlük, bağlılık ve insanlara nezaket gibi kavramlar aradığımız kişilerin temel özellikleridir.

Kişisel özelliklerini geliştirmeye açık, istekli ve bu konuda yetenekli çalışanlara ihtiyacımız vardır.

İşe Alım

İşe alım, Weber için çok önemli bir süreçtir: Adayların yeteneklerini dikkate almakla birlikte, şirket içinde uzun vadeli kariyer beklentisi olan kişileri arıyoruz.

Weber, çalışanlarının kariyerlerini, kişisel ve profesyonel gelişimlerini takip ederek, şirketin ihtiyaçları ile uyumlu olacak şekilde yönetmektedir.

Weber Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İzmir’den yapan Weber personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek size uygun bir iş bulabilirsiniz. Weber açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra iş başvurusu yapmayı unutmayın.

Weber iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin