Winsa Personel Alımı 2017

winsa-personel-alimi

Winsa Personel Alımı Yapıyor!

Winsa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Winsa personel alımı yapıyor. Winsa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Winsa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Winsa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1998 yıllarında atılan Winsa PVC pence, kapı ve panjur gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kurulduğu yıllardan itibaren iyi bir büyüme kaydeden Winsa, bugün kendi sektörünün en güçlü firmalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Winsa Vizyon Misyon

Yenilikçi ve Öncü
Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu arttırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğu için tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir.

Ekoloji
Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi verimli kullanabilmek için tüm müşterilerimize destek olmaktır. Bu sebeple ürünlerimizin tümü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, doğanın formunu bozmamak için en az ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.

Tasarım
Amacımız, farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz, beklentilerinizi karşılayacak şekilde doğanın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, doğal dokulu ve eşsiz yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir tasarıma sahiptir.

Çalışanlarımız ve Müşterilerimiz
Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile çalışmaktayız.

Winsa Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

İhtiyaç duyduğu pozisyonlarda ve şehirlerde personel alımı yapan Winsa, iş ilanlarını internet üzerinden yayınlamaktadır. Winsa iş ilanlarını takip etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ege-profil-ticaret-ve-sanayi-a-s-is-ilanlari-c8619-p33497/

Winsa resmi insan kaynakları sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6 Yorum
  1. 19 Temmuz 2017
  2. 3 Ocak 2017
  3. 17 Temmuz 2016
  4. 26 Haziran 2016
  5. 9 Haziran 2016
  6. 21 Nisan 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir