Yamata İnşaat Personel Alımı 2018

yamata-insaat-personel-alimi

Yamata İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Yamata İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yamata İnşaat personel alımı yapıyor. Yamata İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yamata İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yamata İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yamata inşaat 1999 yılında kurulmuştur. Sayısız başarılı projede imzaları bulunan Yamata İnşaat personel alımı yapmayı sürdürüyor. Aynı zamanda faaliyetlerini sadece Türkiye sınırlarında değil yurt dışında da sürdüren firma otel, eğitim merkezi, avm gibi daha sayabileceğimiz bir çok proje için tercih edilen ilk şirketler arasında yer alıyor. Üç binin üzerinde insana iş istihdamı sağlayan Yamata İnşaat’da çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yamata İnşaat Hakkında

Vizyon

Kaliteden ödün vermeden, insanı ön plana çıkaran bir anlayışla hareket ederek, inşaat sektöründe uluslararası bir şirket haline gelmek.

Misyon

Mükemmellik
3 bin 600 çalışan ve kullanılan son teknolojiyle kalite ve mimari açıdan mükemmel yapılara imza atmayı her zaman hedef edinir. Yamata’nın ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi bulunmaktadır.

Yamata İnşaata iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

48 Cevap Yazılmış = “Yamata İnşaat Personel Alımı 2018”
  1. Zafer 2 Aralık 2017

Bir Cevap Yaz