Yapı Kredi Personel Alımı 2017

yapi-kredi-personel-alimi

Yapı Kredi Personel Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Yapı Kredi personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Yapı Kredi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yapı Kredi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Yapı Kredi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Yapı Kredi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük bankada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu bankada sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Personel Alımı

Türkiye’nin köklü bankalarından olan ve ilklerin bankası olan Yapı Kredi iş ilanları dönem dönem uzman ve engelli personel alımları ile eleman sitelerinde yer almaktadır.

BT uzmanı, Yazılımcı gibi pozisyonlar için sık sık ilan veren bankada, yeni açılacak olan şubeler için de şube memuru alımı yapılmaktadır. Yapı Kredi iş başvurusu süreci genellikte internet üzerinden işleyen bir süreçtir. İnternetten yapılan başvuru sonrası, nitelikleri uygun olan elemanlar mülakat için çağırılmaktadır. Eğer olumlu bir görüşme yapıldıysa ve aranılan eleman için gerekli koşullar sağlanıyorsa, işe alım gerçekleşir. Genelde kısa bir eğitim süreci vardır ve eğitim sonrası iş başlangıcı sağlanır.

Bir çok özel banka gibi Yapı Kredi Bankası’nda da, kurum içi yükselme sınavları yapılmakta ve terfi imkanları olmaktadır.

Yapı Kredi Grubunda Çalışmanın Avantajları

Bir çok kişi için güvenilir olan bankalarda çalışmak oldukça önemlidir. Özellikle finans alanında kariyer hedefi olanların ilk tercihi olan bankalar arasında Yapı Kredi Bankası özeldir. Çünkü en eski bankalardan biridir ve her geçen gün gelişmektedir.

Kurumda çalışanların özel şartları, ikramiyeler ve özel sigorta gibi imkanları, hafta sonu mesai olmaması sık tercih edilen sebeplerdendir. Ayrıca kurum içi yükselme sınavlarında başarı olanlar terfi edebilme imkanına sahiptir. Bu da cazip bir kariyer fırsatı sunmaktadır.

Dönem dönem aktif iş ilanları olan Yapı Kredi  Bankası, bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenler için ideal bir seçim olmaktadır.

Yapı Kredi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye genelinde yapan ve ülkemizin pek çok şehrinden yeni elemanlar arayan Yapı Kredi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Yapı Kredi’ye iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapı kredi resmi insan kaynakları ve iş başvurusu sayfasına gitmek için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 31 Ağustos 2016
  2. 6 Ağustos 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin