Yaşar Factoring Personel Alımı İş İlanları 2018

yasar-factoring-personel-alimi-is-ilanlari

Yaşar Factoring Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Yaşar Factoring insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yaşar Factoring personel alımı yapıyor. Yaşar Factoring iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yaşar Factoring iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yaşar Factoring eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Faktoring sektöründe önemli markalardan biri olan Yaşar Factoring personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yaşar Factoring İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız şirketimizin en değerli kaynağıdır. Hızla büyüyen şirketimiz başarısını öğrenmeye açık, genç ve dinamik kadrosuna borçludur.

İnsan Kaynakları alanında temel hedef ve politikamız; dil, din, ırk, cinsiyet vb. hiçbir ayrım gözetmeksizin doğru kişileri doğru pozisyonlarla buluşturarak şirketimizin büyümesini ve gelişmesini desteklemek ve Yaşar Factoring ailesine katılan herkesin kendini geliştirebileceği ve potansiyelini maksimum seviyede kullanabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Şirketimizde çalışanlara yılda 12 net maaş verilir. Makro ekonomik durum, piyasa şartları vb. faktörler göz önüne alınarak her yıl Mart ayında ücret çalışması yapılır.

Şirkette göreve başlayan tüm çalışanlarımızın birinci aylarının sonunda kendilerine, altıncı aylarının sonunda ise çocuklarına şirketimiz tarafından özel sağlık sigortası yapılır.

Genel Müdürlük çalışanlarımızın işe geliş ve gidişlerinde ulaşımlarını sağlamak amacıyla servis imkânı sağlanır.

Yaşar Factoring Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapacak olan Yaşar Factoring personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Yaşar Factoring insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Motorlu Kurye Bursa
Yetiştirilmek Üzere Direkt Satış Temsilcileri İstanbul
Direkt Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Direkt Satış Uzmanı İzmir
Şube Operasyon Yönetmeni Gaziantep
Sistem Destek Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Tele-Satış Uzmanı İstanbul – Avrupa
Mali Analiz Uzmanı İstanbul – Avrupa
Direkt Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Müşteri İlişkileri Müdürü İstanbul – Avrupa
İdari İşler Görevlisi İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz