Yaşar Holding Personel Alımı 2018

yasar-holding-personel-alimi

Yaşar Holding Personel Alımı Yapıyor!

Yaşar Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yaşar Holding personel alımı yapıyor. Yaşar Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yaşar Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yaşar Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük holdingleri arasında yer alan Yaşar Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yaşar Holding İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

Yaşar Topluluğu’nun “Bilim-Birlik-Başarı” meşalesinin ışığında oluşturduğu insan kaynağı; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmaktadır.

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.

Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılmaktadır.
Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz;

  • Müşteri Odaklılık,
  • Sürekli İyileştirme,
  • Harekete Geçme,
  • Kendini Geliştirme’dir.

Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır. Yaşar Topluluğu’nda işe alım süreci tüm şirketlerimizde aynı standartlarda gerçekleştirilmektedir.

Yaşar Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Yaşar Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Şirketin açık pozisyonlarını takip ederek siz de firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Yaşar Holding insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
KALİTE SİSTEMLERİ UZMANI İzmir
EMÜLSİYE AR-GE TEKNİSYENİ Kocaeli
SATIŞ TEMSİLCİSİ İzmir
BAYİ SATIŞ ŞEFİ Mersin
BAYİ SATIŞ ŞEFİ Gaziantep
KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ İzmir
1 Cevap = “Yaşar Holding Personel Alımı 2018”
  1. Hasan 15 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz