Yazaki Personel Alımı 2017

yazaki-personel-alimi

Yazaki Personel Alımı Yapıyor!

Yazaki insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yazaki personel alımı yapıyor. Yazaki iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yazaki iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yazaki eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yazaki ülkemizin sanayi sektöründe yerini alan önemli markalardan biridir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan global bir marka olan Yazaki personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Yazaki’ye nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yazaki İnsan Kaynakları

VİZYONUMUZ

Yazaki; Gücünü İnsan Kaynakları Departmanı’ndan alan, tercih edilen bir firmadır

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın gelişimi için stratejik ve etkili bir iş ortağı olarak katma değer sağlamak, sosyal sorumluluklarımızdan aldığımız güç ve açık iletişimimiz sayesinde pozitif imajımızı yansıtarak iş hedeflerimizi başarmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

• Bütünlük
• Doğruluk
• Maliyet Bilinci
• Mükemmellik

Yazaki Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Bursa ve Yalova gibi şehirlerden yapan Yazaki personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Yazaki resmi kariyer sayfasını ziyaret edebilir ve ve iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

2 Yorum
  1. 15 Kasım 2017
  2. 30 Ekim 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir