Yeni Recordati İlaç Personel Alımı 2017

yeni-recordati-ilac-personel-alimi

Yeni Recordati İlaç Personel Alımı Yapıyor!

Yeni Recordati İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yeni Recordati İlaç personel alımı yapıyor. Yeni Recordati İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yeni Recordati İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yeni Recordati İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1926 yıllarında atılan dünyanın en köklü ilaç firmalarından birisi olan Yeni Recordati İlaç personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dahil olmak üzere 135 ülkede faaliyetlerini sürdüren Yeni Recordati İlaç her geçen gün yeni personel ihtiyacı duyabilen büyük bir firmadır. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan firma aynı zamanda bir çok insana yeni iş fırsatları sunmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yeni Recordati İlaç İnsan Kaynakları

Recordati İlaç İnsan Kaynakları’nın sürdürdüğü çalışmalarında öncelikli hedefi, yüksek performanslı, şirkete değer katabilen bir ekiple yoluna devam etmektir. Recordati İlaç, insan kaynağına verdiği değerin, kuruma pazarda rekabet üstünlüğü sağlayan en önemli unsur olduğunun da bilincindedir.

Recordati İlaç olarak, eğitim seviyesi yüksek, donanımlı, motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, dinamik, takım çalışmasının öneminin bilincinde olan, Recordati değerlerini benimseyip yaşatacak bireyleri firmamıza kazandırmak ve kazandıklarımızla yolumuza devam etmek, gelecek hedeflerine birlikte ulaşmak için çalışmaktayız.

Yeni Recordati İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere alacak olan Yeni Recordati İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Yeni Recordati İlaç’ın açık pozisyonlarının bir kısmı aşağıdadır;

                                Pozisyon                 Şehir
Yardımcı İşletmeler Teknisyeni İstanbul – Avrupa, Tekirdağ
Yardımcı İşletmeler Yöneticisi İstanbul – Avrupa, Tekirdağ
Tıbbi Ürün Tanıtım ve Satış Temsilcisi Antalya, İstanbul
Makine Operatörü İstanbul – Avrupa
Tıbbi Müdür İstanbul – Avrupa
Satış Asistanı İstanbul – Avrupa
Makine Bakım Teknisyeni İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir