Yonca Gıda Personel Alımı 2017

yonca-gida-personel-alimi

Yonca Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Yonca Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yonca Gıda personel alımı yapıyor. Yonca Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yonca Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yonca Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yonca Gıda 1981’de ayçiçek üretimiyle çalışma hayatına başlamıştır. Kendi alanında zamanla kendisini geliştirerek mısır, konola, zeytinyağı, salça, sos gibi ürünlerin de üretimine başlayarak ürün yelpazesini büyütmüştür. 3 adet çok büyük fabrikaları bulunan yonca gıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde yüzlerce insana istihdam sağlayan bu büyük firmada sizler de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamındaki ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Yonca Gıda İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız… En büyük yatırımımız!

Şirketimiz, gelişen pazar, teknoloji ve insani değerlere paralel olarak insan gücünün geliştiği, işine, çevresine dolayısı ile temelde kendisine saygı duyan bireylerin çalışmaktan mutlu olabileceği, yaklaşan problemlerin önceden fark edilerek zamanında önlemlerin alındığı, stresten uzak bir çalışma ortamı oluşturmayı öncelikli amaç olarak değerlendirilmiş ve programının ilk sırasında bu amaca yer verilmiştir. Bu amaçla kurulduğumuzdan bu yana en büyük yatırımımızı İnsan Kaynağımıza yapıyor, sürekli gelişimin, mutlu ve başarılı personel olacağına inanıyoruz.

Uzun yıllar çalışan personelimizin sayısının her geçen gün artması ve 25 yıla ulaşan çalışanlarımızın varlığı en büyük mutluluğumuz. Biz büyük bir aileyiz ve birlikte güçlüyüz! 

Yonca Gıda iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir