Yunus Market Personel Alımı 2017

Yunus Market Personel Alımı Yapıyor!

Yunus Market insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Yunus Market personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Yunus Market iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yunus Market iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Yunus Market eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bir aile şirketi olarak dikkat çeken Yunus Market İşletmeleri’nin ticari geçmişi 1989’a dayanmaktadır. 1995 yılında ise ‘Yunus Market Zincirleri’ markasıyla perakende sektörüne giriş yapmıştır. Sağlam ve köklü firma Ankara merkezlidir. Ancak 20 yıl içerisinde Türkiye geneline dağılmıştır. 75 şubesiyle hizmet vermektedir. Ankara dışında Kocaeli, Sakarya, Düzce, Kırşehir, Kastamonu, Tokat, Çorum ve Çankırı’da toplamda 22 şubesi bulunmaktadır. Firmanın amacı Türkiye genelinde şubelerini arttırarak Yunus Market’in olmadığı bir ilin kalmamasını sağlamaktır. Giderek ülke çapında büyüyen Yunus Market personel alımı ile müşterilerine uzun yıllar daha hizmet verme yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Yunus Market İş İlanları

Hızla büyüyen market zincirinde kaliteli hizmet sunmak için 2000’in üzerinde eleman çalışmaktadır. Bunun dışında bir çok kez Yunus Market iş ilanları ile kalifiye eleman aranmaktadır. Yunus Market Zinciri, müşteri memnuniyetine çok fazla önem göstererek; kalite, hijyen ve sağlık kurallarına dikkat etmektedir. Bu sebeple personel alımı yapılırken bu şartlarda hizmet vermeye uygun kişiler seçilmeye özen gösterilir.

Yunus Market Zincirleri’ne Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Firma, sektördeki başarısını uzman personel gücüne ve uyumuna borçlu olduğuna inanmaktadır. Yunus Market iş başvurusu alırken müşteri memnuniyetini personel memnuniyetiyle doğru orantılı olduğu ilkesine inandığını belirtmektedir. Yunus Market’e iş başvurusu yapmak için üç farklı kanal yoluyla ulaşabilirsiniz;

[ordered_list style=”decimal”]

  1. İnternet üzerinden yayınlanan iş ilanlarını takip edebilirsiniz.
  2. Yunus Market’in internet sitesinde bulunan insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz.
  3. Genel merkeze şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

[/ordered_list]

Yunus Market Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu şehirlerden yapan Yunus market personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Yunus Market’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Yunus Market resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 29 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir