Yurtiçi Kargo Personel Alımı 2018

yurtici-kargo-personel-alimi

Yurtiçi Kargo Personel Alımı Yapıyor!

Yurtiçi Kargo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yurtiçi Kargo personel alımı yapıyor. Yurtiçi Kargo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yurtiçi Kargo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yurtiçi Kargo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin kargo sektöründe kendini ispatlamış büyük bir firma olan Yurtiçi Kargo uzun yıllardan bu yana verdiği hizmetlere başarılı bir şekilde devam etmektedir. Gün geçtikçe daha çok büyüyen şirket yeni personellere de kapılarını açmaktadır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Yurtiçi Kargo personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyeriniz bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İş İlanları

Özgeçmişinizi, almış olduğunuz eğitimi, iş tecrübenizi, çalışmak istediğiniz bölümü ve çalışmak istediğiniz şehir gibi kısaslara göre Yurtiçi Kargo servisinin insan kaynakları bölümüne başvurularınızı yapabilirsiniz. Size uygun olan bölümleri ve ihtiyacı olan alanlara bakılır. Başvurularınızı bir diğeri yol olarak online iş ilanları sitelerinin Yurtiçi Kargo iş ilanları bölümlerinden araştırabilir ve kendinize uygun alanları inceleyebilir ve dilediğiniz bölümleri tercih edebilirsiniz. Bu sitelerden Yurtiçi Kargo iş ilanlarını arayabilir bu bölümlerdeki formları doldurup işe başvurabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İş Alımı Nasıldır?

Yurtiçi Kargo eleman alımı için çalışanlarından şu özellikleri beklemektedir.  Tercihen ön lisans veya lisans mezun olup, eşya taşıma ve depolama alanlarında tecrübe sahibi olmalıdır.  Office programlarını rahatlıkla kullanabilen stok kontrol programlarını kullanabilen, sistemlere giriş yapabilecek, esnek ve çok ağır çalışma zamanlarına adapte olabilmelidir.  Erkek adaylar için vatani görevini yerine getirmiş veya muaf olmuş, etkin iletişim becerilerini rahatlıkla uygulayabilen, taşınacak olan emanetleri rahatlıkla taşıyabilecek fiziksel güce ve yapıya sahip, müşterileri ile anlaşmada etkin olan ahlaklı iş arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.

Yurtiçi Kargo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’den ihtiyaç duyduğu bir çok bölgeye yapan Yurtiçi Kargo personel alımı yapacağı pozisyonları eksik birimlerine göre yayınlamaktadır. Siz de bu pozisyonları takip ederek Yurtiçi Kargo’da bir iş sahibi olabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo açık pozisyonlarına ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

11 Cevap Yazılmış = “Yurtiçi Kargo Personel Alımı 2018”
 1. BİLAL 19 Eylül 2017
 2. EYYÜP 15 Şubat 2017
 3. furkan 13 Ocak 2017
 4. Erhan Kulaç 1 Eylül 2016
 5. Mesut yelmer 28 Ağustos 2016
 6. Rıdvan 5 Ağustos 2016
 7. Ersin Erol 3 Temmuz 2016
 8. nuray ulu 17 Haziran 2016
 9. ömer inci 1 Şubat 2016
 10. Ali abay 29 Ocak 2016
 11. kadir avcılar 26 Ocak 2016

Bir Cevap Yaz