Zeki Triko Personel Alımı 2018

zeki-triko-personel-alimi

Zeki Triko Personel Alımı Yapıyor!

Zeki Triko insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Zeki Triko personel alımı yapıyor. Zeki Triko iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Zeki Triko iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Zeki Triko eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Zeki Triko Hakkında

Vizyonumuz

Yaratıcılığı dünya tarafından onaylanmış, son derece dinamik ve müşteri odaklı bir marka olan Zeki’nin amacı ulusal ve uluslararası mayo sektörü başta olmak üzere, iç çamaşırı sektöründe de üretim satış ve pazarlamasında öncü olmaktır.
Uluslararası başarısının verdiği güçle, pazardaki yerini daha da sağlamlaştırarak dünyada zirvede olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Dünyada ülkemizin adını duyuran tek Türk markası olan Zeki, böylece bir yandan plaj modasına yön vermekte, diğer yandan dolaylı olarak Türkiye’yi tanıtmaktadır.
Çünkü bilindiği gibi, bir ülke markalarıyla yaşar. Bu noktadan hareketle, misyonumuz, ülkemizi uluslararası platformda temsil etmek, dünyada yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak onlara en kaliteyi sunmaktır.

Zeki Triko iletişim için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz