Zen Pırlanta Personel Alımı 2018

zen-pirlanta-personel-alimi

Zen Pırlanta Personel Alımı Yapıyor!

Zen Pırlanta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Zen Pırlanta personel alımı yapıyor. Zen Pırlanta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Zen Pırlanta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Zen Pırlanta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1980 yılında atılan Zen Pırlanta mücevherat sektörünün önemli firmalarından birisidir. 50 mağazası bulunan ve çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Zen Pırlanta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Zen Pırlanta İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyon – Misyon

 Vizyonumuz

Öğrenmeye ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen insan gücüne sahip olmak ve yürütmüş olduğu İnsan Kaynakları uygulamaları ile mücevher sektöründe çalışmak için en çok tercih edilen kurum olmaktır.

 Misyonumuz

Sahip olduğumuz insan gücünün etkinlik ve verimliliklerini en üst düzeye çıkaracak olan İnsan Kaynakları sistemleri kurmak ve geliştirmek ve bu sistemleri sürekli iyileştirerek çalışan memnuniyetini her daim en yüksek seviyede tutmaktır.

İşe Alım Süreci

Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırmasının şirket içerisinden yapılması esastır. Bununla birlikte, gazete ilanı ve insan kaynakları portallarından da yararlanılmaktadır.

Açık pozisyonlar için yapılmış olan iş başvuruları, pozisyonun gerekleri ve  kurumun vizyon, misyon değerleri göz önüne alınarak incelenir. İnsan Kaynakları tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda yapılan ilk mülakatın ardından, olumlu bulunan adaylar ilgili bölüm yöneticileri tarafından yürütülen ikinci mülakata alınırlar.

Değerlendirmeler sonrası olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alma prosedürleri gerçekleştirilir.

İşe alınan tüm çalışanlarımız için pozisyonun ihtiyaçlarına uygun bir oryantasyon programı hazırlanmaktadır.

Zen Pırlanta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan gerçekleştirecek olan Zen Pırlanta personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Mağaza Müdürü İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Antalya
Satış Danışmanı Ankara

Zen Pırlanta iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Zen Pırlanta Personel Alımı 2018”
  1. Fatih 8 Ağustos 2016
  2. hakan 13 Haziran 2015

Bir Cevap Yaz