Zentiva Personel Alımı 2017

zentiva-personel-alimi

Zentiva Personel Alımı Yapıyor!

Zentiva insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Zentiva personel alımı yapıyor. Zentiva iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Zentiva iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Zentiva eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sanofi Grubunun bir parçası olan Zentiva Avrupa’nın en büyük ilaç şirketlerinden biridir. Zentiva kendi sektörünün en köklü şirketi olmasıyla beraber Dünyanın bir çok noktasında faaliyet göstermektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Zentiva personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Zentiva İnsan Kaynakları

Vizyonumuz

Zentiva, daha fazla sayıda ülkede daha fazla sayıda hastanın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yüksek kalitede ve satın alınabilir ilaçların giderek daha fazla kullanılabilir hale gelmesine yönelik çabaların ön saflarında yer almaktadır.

Misyonumuz

Sanofi çatısı altında yer alan Zentiva, Avrupa’nın önde gelen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Halen Avrupa’da en hızlı büyüyen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olarak, önümüzdeki beş yıl içerisinde hizmet vermekte olduğumuz hastaların sayısını ikiye misline çıkartmayı amaçlıyoruz. Bunu ürün yelpazemizi genişleterek ve ulaştığımız coğrafi alanı yaygınlaştırarak, esnek ve girişimci bir iş yaklaşımı kullanarak gerçekleştireceğiz. Arzumuz, pazarlarımızın dördünde de ilk üç oyuncudan biri olmaktır. ( Kaynak )

Zentiva Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Kırklareli bölgesinden yapacak olan Zentiva personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Zentiva’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Elektronik Bakım Teknisyeni Kırklareli
Üretim Takım Lideri Kırklareli
Teknik Servisler Uzmanı (Elektrik-Elektronik) Kırklareli
Elektrik Bakım Teknisyeni Kırklareli
Mekanik Bakım Teknisyeni Kırklareli
Güvenlik Müdürü Kırklareli
Genel Başvuru Kırklareli
5 Yorum
  1. 21 Mayıs 2017
  2. 4 Mayıs 2017
  3. 12 Ocak 2017
  4. 14 Kasım 2016
  5. 27 Ağustos 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir