Zorlu Tekstil Personel Alımı 2018

zorlu-tekstil-personel-alimi

Zorlu Tekstil Personel Alımı Yapıyor!

Zorlu Tekstil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Zorlu Tekstil personel alımı yapıyor. Zorlu Tekstil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Zorlu Tekstil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Zorlu Tekstil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Zorlu Holdingin bir parçası olan Zorlu Tekstil 1953 yılında kurulmuştur aynı zamanda firmanın temelini oluşturan en önemli şirketlerden birisidir. Türkiye’nin tekstil sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Zorlu Tekstil personel alımı yapmaya devam ediyor. 6.500’ü aşkın insana iş istihdamı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir Zorlu Tekstile nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Zorlu Tekstil İnsan Kaynakları Uygulamaları

Eleman Seçme ve Yerleştirmede Önceliğimiz Yetkinlik

​İK yönetiminde seçme ve yerleştirme sürecini, Zorlu Grubu hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilme yaklaşımıyla yönetiyoruz. İşe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerin başında “Yetkinlik” geliyor.

Yetkinlik yaklaşımımız; Sonuç odaklılık, Bilgi edinme, Özgüven, İnisiyatif alma, Analitik düşünme, Müşteri odaklılık, Ekip çalışması ve işbirliği, Ekip liderliği, Esneklik ve değişim yönetimi, İlişki-çevre oluşturma başlıklarından oluşuyor.

Uygun yetkinlikleri taşıyan potansiyel adaylara ulaşmak için iş ilanlarımız Zorlu Kariyer portalının yanı sıra kariyer.net, secretcv.com ve yenibiris.com’da yayınlanıyor ve başvurular adı geçen portallar üzerinden kabul ediliyor. Başvurular arasından, ihtiyaçlarımız doğrultusunda aranılan nitelikteki adayları belirleyerek görüşmeye davet ediyoruz. Görüşmede kişilik envanterleri, yabancı dil ve genel yetenek sınavı aşamalarında, adayın yetkinliklerini ölçüyoruz. Tüm süreçleri başarıyla geçenlere, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunuluyor.

Zorlu Tekstil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin farklı bölgelerinden alımlarını yapan fakat şuan ağırlıklı olarak Kırklareli bölgesinden elemanlara ihtiyacı olan Zorlu Tekstil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Eğitim Yöneticisi Kırklareli, Tekirdağ
İhracat Müşteri Temsilcisi Kırklareli, Tekirdağ
İşyeri Hemşiresi Kırklareli, Tekirdağ
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Elektrik Mühendisi Kırklareli
Satış Danışmanı İstanbul
İdari İşler Sorumlusu Kırklareli
İç Denetim Görevli İstanbul – Avrupa
Satış Temsilcisi Adana
Desen Tasarımcısı Kırklareli, Tekirdağ

Zorlu Tekstil iş başvurusu için tıklayınız.

4 Cevap Yazılmış = “Zorlu Tekstil Personel Alımı 2018”
  1. Nurkan 23 Haziran 2017
  2. SELÇUK 10 Mayıs 2017
  3. Serap 17 Ağustos 2016
  4. İsmail Altuntaş 8 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz